top of page
פתרונות תוכנה

פתרונות תוכנה

​בישראל קיימות מאות חברות ובתי תוכנה שעיקר עבודתן הוא בפיתוח תוכנות ואתרי אינטרנט ואשר מרביתם אינם מתמחים בנישה ספציפית. חברת תמר החליטה להקים מחלקת תוכנה אשר התמחותה הספציפית היא תקשורת, זאת מתוך צורך ממשי שהועלה בקרב לקוחותיה לפיתוח תוכנות ואפליקציות ייעודיות, שמטרתן להקל ולאפשר למנהלים בארגון שליטה ובקרה על כל אמצעי התקשורת בארגון ועל ההוצאות בגינם. היתרון של חברת תמר בפיתוח מערכות אלו הנו בידע, ניסיון, מקצועיות וההתמחות של החברה בענף התקשורת הישראלי והגלובלי.

במהלך השנים פיתחה החברה תוכנה ייחודית, שמותקנת כיום אצל עשרות ארגונים, אשר מסייעת להם בניהול השוטף של מצאי התקשורת הארגוני.

התוכנה, אשר מותקנת על גבי שרתים בסביבה הפנים ארגונית, מסייעת לארגון במספר נושאים:

ניהול מצאי התקשורת.
ניהול חשבונות הספקים.
בקרה על ההוצאות.
חיוב הוצאות התקשורת על היחידות הפנים ארגוניות.

​לתוכנה מספר שימושים עיקריים כגון:

anchor miracle

​ניהול מצאי תקשורת

 

אחת המטרות העיקריות של כל מנהל תקשורת בארגון היא לרכז ולנהל את כל אמצעי התקשורת של הארגון בבסיס נתונים אחד, ובעת הצורך, לדעת לשלוף משם את כל הנתונים הרלוונטיים בלחיצת כפתור.

 

בתוכנת Miracle CRP יכול מנהל התקשורת לעדכן את כל מצאי התקשורת שבארגון, החל מקווים סלולאריים, קווים נייחים, קווי העברת נתונים, מודמים, מכשירי טלפון ועוד, בצורה פשוטה ונוחה. כל קו שמנוהל בתוכנה יכול להשתייך לעובד, מחלקה, היררכיה, סעיף תקציבי, אתר ולכל שדה אחר שמנהל התקשורת יבחר.

 

ניהול המצאי מאפשר למנהל התקשורת שליטה ובקרה מלאה על כל אמצעי התקשורת בארגון.

​מחולל דוחות

 

מטרת המודול היא לאפשר למנהל התקשורת בארגון לבצע חתכים על נתונים שנקלטו למערכת וליצור דוחות בהתאם לדרישותיו. בניית דוחות נעשית בצורה פשוטה וקלה על ידי המשתמש תוך בחירת שדות, חיתוכים, קריטריונים, תקופות וכדומה.

 

מחולל הדוחות מאפשר קבלת מידע מגוון המגיע ממספר מקורות מידע כגון נתוני חשבונות, נתוני כוח אדם, נתונים טכניים וכל זאת תוך שיתוף מלא בין הנתונים והמידע. בעזרת מודול זה יכולים האחראים למערך התקשורת בארגון לעקוב אחר הוצאות התקשורת, לבצע השוואות, לבדוק בכל רגע נתון את מצאי ומלאי התקשורת, וכל זאת בהתאם לנתונים שיבחר להציג בדו"ח. את הדוחות ניתן לייצא לאקסל, דבר המאפשר גמישות מלאה ועריכה נוספת של תוצרי הדו"ח.

​מערכת הנפקות סלולאר

 

בארגונים גלובליים, מרבית העבודה מתבצעת בפגישות "פנים אל פנים", ומעת לעת מצריכה מעובדי החברה לנסוע לחו"ל. לנסיעות אלה מצטיידים עובדים רבים בציוד סלולארי כדוגמת טלפונים סלולאריים, ראוטרים, מודמים וכו'.

 

לשם כך, פיתחה חברת תמר מודול ניהול של כל ההנפקות של הציודים הסלולאריים לעובדי החברה שיוצאים לשליחות בחו"ל, וזאת ע"י רישום של העובד, יעד הנסיעה ותאריכי הנסיעה.

 

כאשר תאריך החזרה מגיע, העובד מקבל מייל אוטומטי מהמערכת, המזכיר לו כי עליו להחזיר את הציוד שקיבל. כאשר הציוד מוחזר, הוא הופך להיות זמין להנפקה נוספת.

 

באמצעות המודול משיג הארגון יכולת שליטה וניהול מלא של כל מכשיר מרגע הנפקתו ועד חזרתו, וכמובן את האפשרות לחייב את העובד בגין השימוש בשרות זה .

תוכנת Miracle CRP

 

Miracle CRP היא תוכנה הפועלת בסביבת האינטרא-נט הפנים ארגוני ומרכזת את כל מערך התקשורת בארגון.

מטרת התוכנה לאפשר למנהל הכספים והתקשורת שליטה מלאה על כל הוצאות התקשורת, לנהל ולשלוט על כל מצאי התקשורת בחברה ולטעון למערכת את כל החוזים וחשבונות הספקים – הכול במקום אחד!

 

תוכנת Miracle CRP מיועדת לארגונים בינוניים וגדולים, בעלי רשת תקשורת מורכבת הכוללת מרכזיות, קווים נייחים, קווי העברת נתונים, קווים סלולאריים, מכשירים וציודי תקשורת נוספים. כמו כן, התוכנה מאפשרת לייבא נתונים מרשם השיחות הארגוני, ולחלק את נטל ההוצאה הארגונית לסעיפים תקציביים ולגורמים היררכיים מרמת החברה ועד רמת העובד, ובכך לתקצב מחלקות עבור הצריכה לתקשורת ולוודא כי אלה אכן עומדות ביעדיהן.  

​קליטת חשבונות ספקים

 

אחד המודולים החשובים הקיימים בתוכנת Miracle CRP הוא היכולת לקלוט למקום מרכזי אחד, בצורה דיגיטלית לחלוטין, את כל חשבונות התקשורת, מכל הספקים השונים, ובה בעת לוותר על מאות (ולפעמים אלפי) דפי חשבונות הנייר המתקבלים מהספקים השונים.

 

תוכנת Miracle CRP מסוגלת לקלוט את כל חשבונות ספקי התקשורת בישראל ובעולם, בצורה ממוכנת, ולהציגם באופן ברור ומובן לכל משתמש.

 

תהליך קליטת חשבון למערכת הנו מהיר ופשוט, ויכול להיעשות הן על ידי הלקוח והן על ידי חברת תמר.

 

בתום קליטת החשבון יכול המשתמש לצפות בחשבון הכללי או בקו ספציפי שיבחר מתוך החשבון, לנתח את מרכיבי החיוב, לבחון את החיובים שהתקבלו, להפיק דוחות בחתכים שונים וכמובן, לייצא את החשבון לאקסל לכל מטרה שיבחר.

​ספר טלפונים ארגוני

 

מודול ספר הטלפונים הנו חלק בלתי נפרד מתוכנת Miracle CRP והוא מאפשר איתור מספרי טלפון של כל עובד בארגון .

 

היתרון בספר הטלפונים הנו בעובדה שהוא חלק בלתי נפרד מבסיס הנתונים של תוכנת Miracle CRP, כך שכל עדכון במצאי נתוני התקשורת, מעדכן באופן אוטומטי גם את ספר הטלפונים הארגוני, דבר שמקל מאוד על עבודתו של מנהל התקשורת בארגון וחוסך ממנו את הצורך בעדכון הנתונים במספר בסיסי נתונים.

 

bottom of page